ماینر Alladin Miner T1 16th با هش ریت 16 TH/S

بازگشت

دستگاه های ارز دیجیتال در انواع مختلفی طراحی شده اند و به گونه ای می باشد که فقط می توانند یک کار را انجام دهند. بهترین دستگاه ماینر، دستگاهی می باشد که سرعت بالایی در استخراج داشته باشد و ولتاژ برق کمتری استفاده کند. این مدل از دستگاه ماینر که تحت سیستم ASIC کار می کند، یکی از دستگاه‌های استخراج ارزهای دیجیتال موجود در بازار قطعات کامپیوتر می باشد. ماینرهای ASIC برای توسعه و پیشرفت بلاک چین‌ها و افزایش سختی شبکه و به دنبال آن عدم سودآوری کارت‌های گرافیک برای استخراج برخی ارزها طراحی شده اند و هر ارز دیجیتال الگوریتم رمزنگاری هش مخصوص به خود را دارد و این مدل از ماینر با الگوریتم های سازگاری دارد.

عملکرد ماینر Alladin Miner T1 16th

دستگاه ماینینگ مدل Alladin Miner T1 16th یک نوع دستگاه استخراج ارز دیجیتال است که بر روی سیستم تحت ASIC کار می کند و الگوریتم پردازش آن از نوع مدل می باشد. این دستگاه ماینر به عدد فن خنک کننده مجهز که می تواند هوای خنک را وارد دستگاه کرده و باعث خنک شدن آن شود دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد. طراحی این ماینر به گونه ای می باشد که می تواند به میزان درصد رطوبت را متحمل شود. دستگاه Alladin Miner T1 16th قادر است که صدا را با حساسیت دسی بل تولید نماید و در ابعاد میلیمتر و وزنی معادل کیلوگرم تولید شده است.

مصرف برق و عملکرد دستگاه ماینینگ Alladin Miner T1 16th

این دستگاه ماینر دارای یک رابط اترنت بوده که می توان از طریق کابل به شبکه متصل شود. دستگاه Alladin Miner T1 16th از حداکثر هش ریت 16 TH/S بهره برده و میزان برق مصرفی آن با توان 1450 وات می باشد و می تواند با ولتاژ ورودی 12 ولت نیز کار کند. این دستگاه ماینینگ در واقع یک کامپیوتر قدرتمند با سیستم عامل لینوکس است که بصورت اختصاصی بدون نیاز به کانفیگ های پیچیده قابل استفاده می باشد.

مشخصات فنی دستگاه ماینر Alladin Miner T1 16th

# هش ریت 16 TH/S
# برق ورودی ۱۲ ولت
# مصرف برق 1450 وات
# تعداد چیپ -
# نحوه اتصال به شبکه کابل اترنت
# ابعاد
# وزن