ماینر Ebang E9 با هش ریت 6.3 TH/S

بازگشت

دستگاه های ارز دیجیتال در انواع مختلفی طراحی شده اند و به گونه ای می باشد که فقط می توانند یک کار را انجام دهند. بهترین دستگاه ماینر، دستگاهی می باشد که سرعت بالایی در استخراج داشته باشد و ولتاژ برق کمتری استفاده کند. این مدل از دستگاه ماینر که تحت سیستم ASIC کار می کند، یکی از دستگاه‌های استخراج ارزهای دیجیتال موجود در بازار قطعات کامپیوتر می باشد. ماینرهای ASIC برای توسعه و پیشرفت بلاک چین‌ها و افزایش سختی شبکه و به دنبال آن عدم سودآوری کارت‌های گرافیک برای استخراج برخی ارزها طراحی شده اند و هر ارز دیجیتال الگوریتم رمزنگاری هش مخصوص به خود را دارد و این مدل از ماینر Ebang با الگوریتم های SHA-256 سازگاری دارد.

عملکرد ماینر Ebang E9

دستگاه ماینینگ Ebang مدل E9 یک نوع دستگاه استخراج ارز دیجیتال است که بر روی سیستم تحت ASIC کار می کند و الگوریتم پردازش آن از نوع مدل SHA-256 می باشد. این دستگاه ماینر به 2 عدد فن خنک کننده مجهز که می تواند هوای خنک را وارد دستگاه کرده و باعث خنک شدن آن شود دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد. طراحی این ماینر به گونه ای می باشد که می تواند به میزان 95 درصد رطوبت را متحمل شود. دستگاه Ebang E9 قادر است که صدا را با حساسیت 70 دسی بل تولید نماید و در ابعاد 290 * 155 * 126 میلیمتر و وزنی معادل 4.5 کیلوگرم تولید شده است.

مصرف برق و عملکرد دستگاه ماینینگ Ebang E9

این دستگاه ماینر دارای یک رابط اترنت بوده که می توان از طریق کابل به شبکه متصل شود. دستگاه E9 از حداکثر هش ریت 6.3 TH/S بهره برده و میزان برق مصرفی آن با توان 1210 وات می باشد و می تواند با ولتاژ ورودی 12 ولت نیز کار کند. این دستگاه ماینینگ در واقع یک کامپیوتر قدرتمند با سیستم عامل لینوکس است که بصورت اختصاصی بدون نیاز به کانفیگ های پیچیده قابل استفاده می باشد.

مشخصات فنی دستگاه ماینر Ebang E9

# هش ریت 6.3 TH/S
# برق ورودی ۱۲ ولت
# مصرف برق 1210 وات
# تعداد چیپ -
# نحوه اتصال به شبکه کابل اترنت
# ابعاد 290 * 155 * 126
# وزن 4.5