ماینر INNOSILICON t2tz 30th با هش ریت 30 TH/S

بازگشت

دستگاه های ارز دیجیتال در انواع مختلفی طراحی شده اند و به گونه ای می باشد که فقط می توانند یک کار را انجام دهند. بهترین دستگاه ماینر، دستگاهی می باشد که سرعت بالایی در استخراج داشته باشد و ولتاژ برق کمتری استفاده کند. این مدل از دستگاه ماینر که تحت سیستم ASIC کار می کند، یکی از دستگاه‌های استخراج ارزهای دیجیتال موجود در بازار قطعات کامپیوتر می باشد. ماینرهای ASIC برای توسعه و پیشرفت بلاک چین‌ها و افزایش سختی شبکه و به دنبال آن عدم سودآوری کارت‌های گرافیک برای استخراج برخی ارزها طراحی شده اند و هر ارز دیجیتال الگوریتم رمزنگاری هش مخصوص به خود را دارد و این مدل از ماینر INNOSILICON با الگوریتم های SHA-256 سازگاری دارد.

عملکرد ماینر INNOSILICON t2tz 30th

دستگاه ماینینگ INNOSILICON مدل t2tz 30th یک نوع دستگاه استخراج ارز دیجیتال است که بر روی سیستم تحت ASIC کار می کند و الگوریتم پردازش آن از نوع مدل SHA-256 می باشد. این دستگاه ماینر به 2 عدد فن خنک کننده مجهز که می تواند هوای خنک را وارد دستگاه کرده و باعث خنک شدن آن شود دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد. طراحی این ماینر به گونه ای می باشد که می تواند به میزان 95 درصد رطوبت را متحمل شود. دستگاه INNOSILICON t2tz 30th قادر است که صدا را با حساسیت 72 دسی بل تولید نماید و در ابعاد ۱۵۰*۱۸۰*۴۰۰mm میلیمتر و وزنی معادل 7.5 کیلوگرم تولید شده است.

مصرف برق و عملکرد دستگاه ماینینگ INNOSILICON t2tz 30th

این دستگاه ماینر دارای یک رابط اترنت بوده که می توان از طریق کابل به شبکه متصل شود. دستگاه t2tz 30th از حداکثر هش ریت 30 TH/S بهره برده و میزان برق مصرفی آن با توان 2200 وات می باشد و می تواند با ولتاژ ورودی 12 ولت نیز کار کند. این دستگاه ماینینگ در واقع یک کامپیوتر قدرتمند با سیستم عامل لینوکس است که بصورت اختصاصی بدون نیاز به کانفیگ های پیچیده قابل استفاده می باشد.

مشخصات فنی دستگاه ماینر INNOSILICON t2tz 30th

# هش ریت 30 TH/S
# برق ورودی ۱۲ ولت
# مصرف برق 2200 وات
# تعداد چیپ -
# نحوه اتصال به شبکه کابل اترنت
# ابعاد ۱۵۰*۱۸۰*۴۰۰mm
# وزن 7.5