درباره سام‌بیت

تیم سام بیت با اتکا به هوش و استعداد ایرانی و تجربه خود در زمینه بازار رمز ارز اقدام به طراحی و بهره برداری از یک صرافی کاملا بومی نموده است.
ما چرخ را اختراع نکرده ایم بلکه با پشتکار فراوان در حوزه بلاک چین اقدام به طراحی مجموعه‌ای از امکانات بصورت بومی نموده ایم و تلاش ما برای بهترین بودن با کمک شما امکان پذیر می گردد.
ما سعی کرده ایم با بررسی مشکلات و ایده های نو نسبت به راه اندازی یک اکو سیستم اختصاصی در این شبکه اقدام نماییم که با توجه به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعریف و با یاری خدا در زمانبندی های خود رونمایی می گردد.
هدف اولیه ما ایجاد بستری مناسب و مطمئن برای ذخیره و مبادله رمز ارز می باشد.
ما متعد می گردیم به حفظ اطلاعات ارائه شده توسط کاربران و نگهداری از آن در محیطی امن هستیم ما نمی توانیم اطلاعات و دانش استفاده کاربران از این بستر را تضمین کند ولی با قرار گرفتن کنار کاربران سعی می کنیم در زمانی که شما از ما درخواست می کنید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته به شما پشتیبانی مورد قبولی را ارئه دهیم و شما نیز ما را در بهتر شدن یاری کنید.
ما سعی می کنیم از اطلاعاتی که کاربران در اختیار ما می گذارند به کاربران در تصمیم گیری مستقل شان کمک کنیم ولی کاربران باید خطرات موجود در تجارت رمز ارز اطلاع داشته باشند.